Yang Legends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Yang Legends

The best Interlude server from Romania
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Recrutez

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
gainarul




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 16/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeSam Noi 24, 2007 10:16 pm

Recrutez oameni buni Smile......cu setul peste +15 si arma peste +20
ACTIVI
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 2:12 am

gainarul a scris:
Recrutez oameni buni Smile......cu setul peste +15 si arma peste +20
ACTIVI


sa nu uiti sa nu fie noobi Smile)) cauta cauta k ai de cautat
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 5:08 pm

gainarul a scris:
Recrutez oameni buni Smile......cu setul peste +15 si arma peste +20
ACTIVI


AHAHAHAHA affraid poate ai tu arma+20 si set+15 dar la pvp nu esti ceea ce te lauzi lol! aveti war cu archangels si pe unde va prindem va spargem...ca tu faci dualbox si vii cu dwarfu ala pitic cu subclasa de bishop e altcv...imi iau si eu comp si fac 10x box sa te vad atunci.. Wink sunteti vai de capu vostru in clanu ala sunteti 5-6 max 10 si cand ne`ati suparat si am venit peste voi mereu v`am facut praf...tineti`o tot asa...gg o sa luati giranu la pasti...venim peste voi sa vedem atunci daca vrei WAR atunci war sa fie...mie`mi zici sa intru`n clanu tau ca acolo e si varta...ce ma intereseaza pe mine de varta?cu prima ocazie dau .divorce din cauza ta Wink daca ea intra la tine nu inseamna ca intru si eu...iauzi ma ameninta...dupaia m`ai gasit cemetery si mi`ai dat`o din cauza ca eu iti fugaream bishop`u si tu imi dadeai cu th`u...cine nu e bun cu bishop langa el?imi iau si eu un bishop si face pvp sa vedem atunci Wink te laudai ca esti cea mai buna...eu zic k orcine de pe sv care are item`urile tale te face... Wink eu cu set +13 si arma +21 cand te prind fara bishop te`am spart...numai bishop`u sa ti`l omor ca th`u e o prada usoara...v`am mai facut odata asa dupa ce i`am futut lethal la bishop si te`am rezolvat si pe tine ...
SO ITI GARANTEZ CA CU CLANU ALA NU O SA FACI NIMIC



KissMyBackstab
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 6:46 pm

ba da mult va mai laudati hai so fac si eu Smile)) k doar ne is si eu but ce draq eu am set unseled apella +0 si restu +10 a arma +15 ahahah si nu ma puneti in cur chiar dak sunteti 5 + 5 mobi din cemetery doar dak folositi cdl dar atunci 100% e pk de la voi nu pvp Smile))

si kyssmybackstab nu te mai lauda atat k nici nu nu esti breaz Smile) cand esti sing fugi de rup cand esti cu partyu mor cand esti cu bish esti smen bl bla bla lol! si ce giran visati k sige pl cu serv asta Sad(
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 8:18 pm

sido a scris:
ba da mult va mai laudati hai so fac si eu Smile)) k doar ne is si eu but ce draq eu am set unseled apella +0 si restu +10 a arma +15 ahahah si nu ma puneti in cur chiar dak sunteti 5 + 5 mobi din cemetery doar dak folositi cdl dar atunci 100% e pk de la voi nu pvp Smile))

si kyssmybackstab nu te mai lauda atat k nici nu nu esti breaz Smile) cand esti sing fugi de rup cand esti cu partyu mor cand esti cu bish esti smen bl bla bla lol! si ce giran visati k sige pl cu serv asta Sad(

inseamna ca stii sa joci frate...eu nu ma laud doar am spus...ea si cu varsa se tot laudau ca d0ct0ra(gainarul)e cea mai buna ca n`o face nimeni...daca vrei clan adevarat nu faci fitze cu +20 +15 kkt...Archangels e un clan f solid si nimeni nu are mai mult de +20 pe arma...dar suntem uniti cand e vorba de pvp,pk,rb,siege suntem all4one and one4all Rolling Eyes
Sus In jos
baahmuje




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 8:45 pm

cine naiba suntetzi de v-ati gasit sa vb...plm...doctora si kissmybackstab sunt free pvp points for me de fiecare data cand v-am vazut...
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 9:02 pm

baahmuje a scris:
doctora si kissmybackstab sunt free pvp points for me de fiecare data cand v-am vazut...

poti sa explici ? Smile
Sus In jos
gainarul




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 16/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Prostul   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 10:04 pm

bha prostule eu nu intru cu dualbox cu Pyc-Poc....Pyc-Poc e colega mea de clasa asa ca taci ... si app. faci 1 vs 1 cand revine serverul?

EJTI PRAF BAIATULE UITATE LA TNE EJTI MUCI
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 10:10 pm

gainarul a scris:
bha prostule eu nu intru cu dualbox cu Pyc-Poc....Pyc-Poc e colega mea de clasa asa ca taci ...




AHAHAHAHA =)) cand dai heal cu bishopu d0ct0ra sta pe loc =))

Citat :
faci 1 vs 1 cand revine serverul?EJTI PRAF BAIATULE UITATE LA TNE EJTI MUCI
cu cea mai mare placere Wink


ba,tu pe langa alde Farmac1sta esti praf ca th Wink du`te in oly si faci pvp calumea...uite`te la tine...esti vai de capu tau Wink
Sus In jos
gainarul




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 16/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: OFF   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 10:12 pm

DOAMNE FRATE......ma tu o cunosti pe farmac1sta?..........frate intreab-o...am fost cu Pyc-Poc la sala de net sambata si era si farmac1sta asa ca taci date dracu
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeDum Noi 25, 2007 10:29 pm

bey copii lasati offtopicu si hai in coa https://yang.forumgratuit.ro/discutii-generale-f4/discutii-generale-t26.htm aici putem vb fara sa deviem de la subiectul threadului ,deci dati clic pe linku ala ( este tot de pe acest forum ) si vb acolo certaretilor Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
baahmuje




Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeLun Noi 26, 2007 12:07 am

kelvin a scris:
baahmuje a scris:
doctora si kissmybackstab sunt free pvp points for me de fiecare data cand v-am vazut...

poti sa explici ? Smile

fyr
Sus In jos
breaker




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 19/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeLun Noi 26, 2007 10:04 am

kissmybackstab se stie ca esti noob...si se si vede....eu o stiu pe pyc-poc ( colega doctorei ) asa ca mai shht..daca nu cunosti situatie de ce te bagi?baahmuje ce nick ai?app kelvin acum avem clan calumea si eu si doctora si am adunat pe cei mai buni....abea astept sa fie on...kissmybackstab= my first target HFD (Have Fun Dieing)
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeLun Noi 26, 2007 6:23 pm

Deci acest topic nu mai este unu de clan ( recruting Bla bla bla ) ci unu de certuri si discutiii generale , dar mai mult de certuri , breaker nu fi asha sigur k aveti tot ce va trebe adik dak ai 1 bish nu esti invincibil , chiar si dak ai 2 tot ce treb sa ai k sa fi bun este o buna organizare ceea ce pan acum nu a fost pe serv asta , in clanu meu "Tracii" suntem 3 oameni ) cu mn ( dak ash mai avea vreo 2 mai exact 1 bish k sa ne sustina si pe noi cnv Wink am mere mult mai bn dar asha .. cu bish de la nush ce clan sau unu din membri actuali sa fie pe sub bish = > dmg mai putin si nu prea avem ce face Neutral numa sa revina serv si ne punem si noi "Tracii" la punct cu enchaturi si mai multi membri ..



deci clanu Tracii clan LV 5 recruteaza ppl cu equip cel putin A unsealed la armor si arma cel putin +9 dak e de A,nu ma int cat de bun esti ci sa asculti Wink pt k totul iese perfect atunci cand lucrezi in echipa,si care sa nu isi strice viata personala din acest joc (sa nu jicneasca alti juktori indif de ce iau facut si indif dak e din clan sau nu , CINE VREA IN CLAN imi trimitteti un mesaj pe forum sau postati aici Razz
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeLun Noi 26, 2007 7:18 pm

breaker a scris:
kissmybackstab se stie ca esti noob...si se si vede....eu o stiu pe pyc-poc ( colega doctorei ) asa ca mai shht..daca nu cunosti situatie de ce te bagi?baahmuje ce nick ai?app kelvin acum avem clan calumea si eu si doctora si am adunat pe cei mai buni....abea astept sa fie on...kissmybackstab= my first target HFD (Have Fun Dieing)

breaker vad ca dai dovada de mare prostie...daca m`am inselat cu bishopu asta nu inseamna nimic Wink si numai te umfla`n pene ca`ti rup gura cand te prind si faza cu HFD mai vedem Wink chiar vrei sa te pui rau cu mine sa vin cu Trace si AAO sa te calc in picioare...debea astept sa`ti fut un lethal sa te daram...aia a fost parerea mea si nimeni nu mi`o schimba,da` ce sa discut cu un analfabet ca tine?esti un daramat...faza cu clan lvl 5 si sunteti bun o accept...sa fi`ti,nu`mi pasa...

Citat :
deci clanu Tracii clan LV 5 recruteaza ppl cu equip cel putin A unsealed la armor si arma cel putin +9 dak e de A,nu ma int cat de bun esti ci sa asculti pt k totul iese perfect atunci cand lucrezi in echipa,si care sa nu isi strice viata personala din acest joc (sa nu jicneasca alti juktori indif de ce iau facut si indif dak e din clan sau nu , CINE VREA IN CLAN imi trimitteti un mesaj pe forum sau postati aici

si uite un clan adevarat nub...

Citat :
Deci acest topic nu mai este unu de clan ( recruting Bla bla bla ) ci unu de certuri si discutiii generale , dar mai mult de certuri
si sido are dreptate deja e cam mult spam si offtopic...vroiam sa postez imediat dupa ce am postat dar vad k te bagi in seama si`ti faci dusmani aiurea..

doctora uite`te la postu asta...poate m`am inselat dar tot o bila neagra ramai...adica eu nu vreau sa intr`un clanu tau si tu ma omori huh?in orice caz vom ramane dusmani...Sido poate facem un ally Smile
hf & gl
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeLun Noi 26, 2007 7:28 pm

Citat :
si uite un clan adevarat nub...

cu ce e clanu nub ?? =)) k p mn nu ma int ce iteme ai pay sati zic cv , pe degeaba ai tu AM +30 si esti nuker ( sa zice k nu folosesti CDL ) si te rupe un bish cu som +15

vreu sami explici dc crezi k clanu e nub , dak crezi asta doar pt k pe mn ma int intelegerea intre pers sau pt ce am putut face noi in joc Smile) lol! scratch
Sus In jos
kelvin




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeMar Noi 27, 2007 11:48 am

Sido a scris:
Citat :
si uite un clan adevarat nub...

cu ce e clanu nub ?? =)) k p mn nu ma int ce iteme ai pay sati zic cv , pe degeaba ai tu AM +30 si esti nuker ( sa zice k nu folosesti CDL ) si te rupe un bish cu som +15

vreu sami explici dc crezi k clanu e nub , dak crezi asta doar pt k pe mn ma int intelegerea intre pers sau pt ce am putut face noi in joc Smile) lol! scratch

trebuia :
Citat :
si uite un clan adevarat,nub...
cu referire la breaker...
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeMar Noi 27, 2007 3:07 pm

mda in fine clanu tracii a crescut cu cativa ppl friends si acum o sa ne fie mai bine Razz totusi we need min 1 bish lol! lol! lol!
Sus In jos
breaker




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 19/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeJoi Noi 29, 2007 5:48 pm

sido clanul nostru este dispus unui ally....avem clan hall in aden cu tot la lvl maxim si buffer incadrat cu toate buffele la lvll maxim ...printre cei mai buni d0ct0ra (Adventurer) , pyc-poc (cardinal) , pisicutza (SoulTaker) , Breaker (Sagittarius) we will wait your answer
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeJoi Noi 29, 2007 7:20 pm

breaker am avut ally cu voi se numea AgainstAll si dupa cum a vazut memebri mei erau pvp farm pt ai tai mai exacct pt bloody sau cum o chema si am iesit acum miam facut ally meu am doar 1 sing clan in ally si 1 pe lista oricum e k si cum am fi sing deocamdata nu asta cont ideea e alta k nu prea ma atrage sa va primesc in ally pt k aveti inactivitate redusa dupa cate va + k nu vreau sa fiu atakt iar de voi nam nevoie de vreo tradare in war lol! lol! lol!
Sus In jos
breaker




Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 19/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeJoi Noi 29, 2007 8:07 pm

pisicutza , d0ct0ra si pyc-poc intra zilnic ...singurul care am auzit ca a cauzat pb a fost alhex care incepuse sa injure tot clanul si atunci am hotarat sa desfiintat ally....acum totul depinde daca vrei sau nu...DeathAnglez RULZZZ..



Edit : nu atacam decat daca suntem provocati
Sus In jos
Sido

Sido


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 25/11/2007

Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitimeVin Noi 30, 2007 11:24 am

Nui nici o legat cu alex cel putin eu nu de asta am iesit , eram cu Adrill sotia mea din joc si farmam o cresteam , si vinde bloody si ii da pk in fatza mea LOL ? si era in C adrilll adik cum o injuratura e una da injuri si tu sau vb cu clan leader sil potolesc eu dar nu vi tu peste clanu meu , si in al 2 rand ce doctora ce pycpoc intra zilnic ? hmm cred k am orbit , pote intra dim dar dim nam ce face + k eu am ore de la 8 dim la 3-4 seara s intru pe la 5-6 si nui vad atunci deci mai gandeste nitel , si dak vrei sa vb mai multe dai add la id meu is.sido si sa dai siun mesaj dupa ce dai add k nuti dau accept Razz dak nu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Recrutez Empty
MesajSubiect: Re: Recrutez   Recrutez Icon_minitime

Sus In jos
 
Recrutez
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Yang Legends :: Interlude Kings :: Clanuri-
Mergi direct la: